Redactie 112 0 reactie(s) za 02 juni 2018, 21:21

Welness Center Ede ontruimd na brand in frituurpan

Laatst bijgewerkt: maandag 17:51 uur

EDE – Op zaterdagavond 2 juni is aan de Hoorn in Ede brand uitgebroken bij een Wellness en Beautysalon. De brandweer is met een tankautospuit en een hoogwerker ter plaatse.

Volgens de politie was er brand in een frituurpan. Een omstander heeft een eerste bluspoging ondernomen, de brandweer heeft dit afgemaakt. Een hoogwerker heeft het pand op het dak gecontroleerd op eventuele doorslag. Om er zeker van te zijn dat ook de buren geen brand hebben heeft de brandweer ook dat pand gecontroleerd. Ook is een ambulance ter plaatse geweest, aanwezig ambulancepersoneel heeft één persoon nagekeken op eventuele rookinhalatie.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Ede

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Ede
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.