Redactie 112 0 reactie(s) zo 06 januari 2019, 0:32

A30 bij Barneveld korte tijd afgesloten na eenzijdig ongeval

Laatst bijgewerkt: maandag 17:43 uur

BARNEVELD – De Rijksweg A30 bij Barneveld is zaterdagavond rond 22:45 uur enige tijd afgesloten geweest na een eenzijdig ongeval.

Een personenauto raakte van de weg en botste tegen de vangrail. Direct daarna schoot de wagen over de weg heen en raakte de vangrail aan de andere zijde van de snelweg.

De bestuurder is nagekeken door ambulancepersoneel maar raakte bij het ongeval niet gewond. Voor de veiligheid van de hulpverleners terplekke werd de snelweg enige tijd afgesloten.

Bij het ongeval was geen sprake van alcoholgebruik.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Ede

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Ede
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.