Redactie 112 0 reactie(s) vr 08 februari 2019, 17:53

Jongen (18) uit Ede aangehouden voor overval tabakswinkel Bennekom

Laatst bijgewerkt: maandag 17:41 uur

BENNEKOM – Met de aanhouding van een 18-jarige jongen uit Ede heeft de politie het onderzoek naar de gewapende overval op een tabakswinkel in Bennekom afgerond. In het totaal zijn drie personen aangehouden voor deze overval.

De tabakswinkel aan de Brinkstraat werd op 6 november 2018 overvallen. Drie personen met bivakmutsen bedreigden de medewerkster en eisten de inhoud van de kassa. De drie verdachten gingen er vervolgens vandoor. Een oplettende burger zag het voorval gebeuren en zette de achtervolging in. Mede dankzij de hulp van deze getuige kon de politie één man direct aanhouden, een 18-jarige jongen uit Lelystad. De politie zocht met behulp van een speurhond en helikopter de omgeving af maar trof de andere verdachten niet aan.

De politie startte direct na de overval een onderzoek. Zo werd er ondermeer buurtonderzoek gedaan en werden camerabeelden bekeken. Dankzij de inspanningen van de recherche werd in januari de tweede verdachte, een 17-jarige jongen uit Druten, aangehouden. Dinsdag 5 februari werd de derde verdachte, de 18-jarige jongen uit Ede, aangehouden. Hiermee is het onderzoek afgerond.

Het slachtoffer is geïnformeerd over de aanhouding.

Zie ook:

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Ede

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Ede
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.