Logo 112Ede

Redactie 112 0 reactie(s) ma 19 augustus 2019, 17:01

Inbreker in Ede duikt struiken in bij zien van politie

Laatst bijgewerkt: maandag 17:34 uur

EDE – Afgelopen zaterdagavond kreeg de politie in Ede een inbraakalarm binnen. Agenten hebben het bedrijfsterrein tactisch benaderd. Hierna zijn zij het terrein opgegaan en zagen een verdachte heen en weer lopen met goederen. Na dit enige tijd gadegeslagen te hebben besloten ze om in te grijpen.

De verdachte was compleet overrompeld door de aanwezigheid van de politie en probeerde nog te vluchten. Hij dook een (bramen)struik in waarna agenten de verdachte konden aanhouden.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Ede

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Ede
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.