Logo 112Ede

Redactie algemeen 0 reactie(s) do 09 april 2020, 16:37

Zes weken gevangenisstraf voor ‘corona-spuger’ uit Ede

Laatst bijgewerkt: maandag 17:26 uur

EDE – Opnieuw stond een ‘corona-spuger’ voor de rechter. Het OM eiste 8 weken cel tegen een 40-jarige man uit Ede die op 5 april in Utrecht van dichtbij naar twee agenten spuugde en daarbij riep dat hij corona had.

De man werd verdacht van bedreiging, belediging, huisvredebreuk en vernieling. De politierechter deed direct uitspraak en veroordeelde de man tot 6 weken gevangenisstraf. Ook moet hij de agenten elk 500 euro schadevergoeding betalen.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Ede

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Ede
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.