
Boeren voeren 22 juli actie; “Blijf een dagje thuis”
Laatst bijgewerkt: maandag 23 aug 2021 om 17:24 uurNEDERLAND – Boeren gaan volgende week woensdag opnieuw actievoeren tegen de stikstofplannen van het kabinet. Farmers Defence Force (FDF) hoopt daarbij ook op steun van burgers. “Blijf een dagje thuis”.
Woordvoerder Sieta van Keimpena zegt tegen Omroep Brabant dat ze met thuiswerken de stikstofuitstoot willen reduceren ‘zodat wij ons vee niet ziek hoeven te maken.’ Dat is volgens de boeren het gevolg van minder eiwitten in het veevoer, een maatregel van Schouten.
De minister wil boeren verplichten om de hoeveelheid eiwit in veevoer tijdelijk te verlagen om de stikstofuitstoot omlaag te brengen. De kabinetsplannen om de uitstoot van ammoniak op deze manier te verminderen leidden deze maand al tot protesten.
Reacties met de meeste stemmen
Dodelijk ongeval op snelweg…
Ligfietser in Harskamp ernstig…
Auto botst tegen paal…
Auto botst tegen paal…
Actieve discussies
Recente reacties