Logo 112Ede

Redactie 112 0 reactie(s) ma 10 augustus 2020, 16:31

Voorbijganger ziet zwarte rookwolken achter schuur in Lunteren en belt brandweer

Laatst bijgewerkt: maandag 23 aug 2021 om 17:23 uur

LUNTEREN – De brandweer is maandagmorgen rond 08:30 uur met spoed uitgerukt naar de Nieuwenhuizerweg in Lunteren. Een voorbijganger zag grote zwarte rookwolken achter een schuur vandaan komen.

Bij aankomst van de brandweer bleek het echter een flinke afvalbrand te zijn achter een schuur. Vanwege de droogte heeft de brandweer het vuur direct geblust. De politie is aanwezig en zal indien nodig proces verbaal op maken tegen de eigenaar van het perceel.

112 Lunteren

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een misdaad in Lunteren lees je in onze categorie 112 Nieuws Lunteren. Alle 112 alarmeringen uit Lunteren kan je live volgen via 112 meldingen Lunteren.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Ede

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Ede
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.