Logo 112Ede

Redactie 112 0 reactie(s) di 17 november 2020, 7:31

Vrachtwagen botst achterop personenauto op de A12 bij Ede

Laatst bijgewerkt: maandag 23 aug 2021 om 17:20 uur

EDE – In de nacht van maandag op dinsdag 17 november zijn de hulpdiensten rond 1:40 gealarmeerd vanwege een ongeval op de A12 bij Ede. Een vrachtwagen is achterop een langzaam rijdende auto gereden. Door de klap is de personenauto in sloot in geschoten. Het slachtoffer uit de personenauto is met onbekend letsel naar het UMC gebracht.

De verkeersongevallen analyse doet verdere onderzoek naar de toedracht van dit ongeval. Uit een blaastest bleek er geen alcohol in het spel te zijn. Door het ongeval is er maar 1 rijstrook beschikbaar geweest.

112 Ede

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een ongeval in Ede lees je in onze categorie 112 Nieuws Ede. Alle 112 alarmeringen uit Ede kan je live volgen via 112 meldingen Ede.

Locatie

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Ede

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Ede
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.