Redactie algemeen 0 reactie(s) ma 23 november 2020, 17:53

Auto hard in de remmen voor voetganger met kop-staart botsing tot gevolg

Laatst bijgewerkt: maandag 17:20 uur

EDE – Maandagmiddag heeft een kop-staart aanrijding plaatsgevonden op de N224 bij Ede. ter hoogte van het Shell tankstation. De voorste auto moest erg hard remmen voor iemand die overstak. De auto de er achter reed kon niet zo hard remmen en klapte op zijn voorganger.

Door de klap van de airbag is het raam van de Volkswagen Beetle kapot gegaan. Handhaving was erg snel ter plaatse en heeft plaats van het ongeval beveiliging en de VW Beetle aan de kant geduwd. Het overige verkeer kon via het tankstation zijn weg vervolgen.

Er zijn geen gewonden gevallen maar de schade is groot.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Ede

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Ede
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.