
Man kijkt mee tijdens pinnen en steelt daarna pinpas
Laatst bijgewerkt: maandag 17:20 uur
GELDERLAND – Zaterdag 28 november heeft de politie na lang onderzoek een man van 44 zonder vaste woon- of verblijfplaats aangehouden in een hotel in Almere. Alleen al in Gelderland wordt hij verdacht van zeker elf zaken van pinpasfraude.
De man wordt ervan verdacht over de schouders van mensen mee te kijken tijdens het pinnen. De personen werden afgeleid en daarna was hun pinpas verdwenen. Soms werd direct daarna naast hen al een bedrag van hun rekening gepind. Ook werden aankopen gedaan. In deze zaken gaat het om zeker enkele duizenden euro’s die zijn gepind.
Mogelijk meer zaken dan nu bekend
De tot nu toe bekende zaken speelden in het Noordoostelijke deel van Gelderland in een periode van meer dan een jaar. Er wordt echter vermoed dat de verdachte ook betrokken is bij zaken buiten de Eenheid Oost-Nederland. De verdachte is inmiddels voorgeleid bij de rechter-commissaris en zit nog vast.
Reacties met de meeste stemmen
Veel schade bij botsing…
Wandelaars in het Veldhuizerbos…
Wielrenner ten val door…
Meerdere onderdelen van voertuigen…
Actieve discussies
Recente reacties