
Scooterrijder in Ede gaat onderuit tijdens vlucht voor de politie
Laatst bijgewerkt: maandag 17:19 uur
EDE – Maandagochtend rond 11.30 uur is een bestuurder van een motorscooter op de vlucht geslagen voor de politie en gecrasht op de op de kruising Keesomstraat met de Galvanistraat in Ede.
Agenten kregen het voertuig in het vizier vanwege een valse kentekenplaat. Toen zij de achtervolging inzetten ging de bestuurder er vandoor en knalde op de Leeghwaterstraat tegen een trottoirband en ging onderuit. Na de val is de bestuurder gevlucht, agenten hebben nog geprobeerd de bestuurder te achtervolgen, helaas wist de verdachte te ontkomen.
De handvaten van de motorscooter zijn afgeplakt met plastic zakken om eventueel DNA veilig te stellen. De motorscooter is in beslag genomen en zal door de recherche onderzocht worden.
Reacties met de meeste stemmen
Ernstig ongeval tussen bestelbus…
Brandweer forceert deur voor…
Automobilist in Ede mist…
Twee auto’s en motor…
Actieve discussies
Recente reacties