Redactie algemeen 0 reactie(s) ma 28 juni 2021, 16:49

Parachutisten van defensie oefenen op Ginkelse Heide in Ede

Laatst bijgewerkt: maandag 17:14 uur

EDE – Maandagmiddag 28 juni zijn vele parachutisten van Defensie geland op de Ginkelse Heide ter hoogte van de Verlengde Arnhemseweg – N224 in Ede.

Militairen van de Defensie Para School maken meerdere sprongen als onderdeel van hun training. Door de uitbraak van het coronavirus lagen de training en opleidingen even stil. Nu kan er weer volop getraind worden, maar vanwege corona met minder personen dan dat ze gewend waren. De parachutetrainingen duren tot 3 juli.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Ede

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Ede
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.