Logo 112Ede

Redactie 112 0 reactie(s) zo 04 juli 2021, 6:11

Nijmegenaren stappen uit auto op de A12 bij Bennekom, dode en zwaargewonde

Laatst bijgewerkt: maandag 23 aug 2021 om 17:14 uur

BENNEKOM – Op de A12 richting Ede, ter hoogte van Bennekom, heeft in de nacht van zaterdag op zondag 4 juli een aanrijding plaatsgevonden met twee voetgangers. Een 20-jarige Nijmegenaar is daarbij overleden. Een tweede slachtoffer, een 21-jarige man uit Nijmegen, raakte ernstig gewond. De man uit Nijmegen is naar het ziekenhuis gebracht.

De Nijmegenaren hebben met hun auto de vangrail geraakt, waarna ze op de snelweg zijn uitgestapt. Hierna zijn ze aangereden door een andere weggebruiker. Volgens 112 Meldingen Bennekom werden politie, ambulance en een traumahelikopter om 03:18 uur opgeroepen.

De politie onderzoekt wat er exact is gebeurd. De A12 was richting Ede volledig afgesloten, maar is inmiddels weer open.

112 Bennekom

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een ongeval in Bennekom lees je in onze categorie 112 Nieuws Bennekom. Alle 112 alarmeringen uit Bennekom kan je live volgen via 112 meldingen Bennekom.

Locatie

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Ede

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Ede
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.